Területi képviselő
Délnyugat - Magyarország területére

A VELUX Csoport biztosítja Önnek a fejlődési lehetőséget. Vegye saját kezében karrierje alakulását. Dolgozzon nemzetközi környezetben. Egy olyan cégnél dolgozhat, mely piacvezető a tetőtéri ablakgyártás területén. Feltárjuk Ön előtt a lehetőségek világát - amennyiben készen áll rá, és kellően motivált, hogy éljen velük.

A VELUX Csoport fenntartható megoldásokat gyárt a jövő számára. Jobb életkörülményeket adunk a nappali fénynek és a friss levegőnek köszönhetően, és nagyon büszkék vagyunk arra, hogy minőséget szállítunk. Fejlesztő és gyártó létesítményeinkben a tudás és a csúcstechnológia találkozik.

Munkakör

Területi képviselő Baranya-, Tolna-, Somogy- és Zala megyék területére

Feladatok

• Kapcsolattartás a cég legfontosabb üzleti partnereivel: építőanyag kereskedők, kivitelezők;
• Az éves vizittervek teljesítése, a látogatások tervezése és rögzítése a vállalat CRM rendszerében
• A meglévő termékportfólió széleskörű értékesítése, új termékek bevezetése;
• Kereskedelmi, marketing és műszaki újdonságok és tudás továbbítása személyes látogatások lebonyolítása alkalmával;
• Kampányok sikeres implementálása, a kitűzött értékesítési célok elérése;
• Új, potenciális partnerek felkutatása, hosszú távú üzleti kapcsolat kialakítása és megerősítése;
• Projektek felkutatása, a releváns információk megszerzése, a döntéshozó meggyőzése;
• Oktatások, előadások tartása a cég ügyfelei részére;

Elvárások

• Középfokú végzettség (érettségi);
• Középfokú angol nyelvtudás
• Értékesítés területén szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
• Preferáltan Kaposvár vagy Pécs környéki lakhely
• B kategóriás jogosítvány
• Számítógép felhasználói ismeretek (Outlook, Excel, PowerPoint, Word)

Akit keresünk

• Sikerorientált, értékesítési beállítottságú proaktív személy, aki örömmel áll a kihívó tárgyalási helyzetek elé;
• Megbízható, precíz, önálló munkavégzésre képes, azonban szorosan együttműködik a cég többi dolgozójával és a vezetőséggel
• Kreatív, építő jellegű ötletei vannak, de követi a céges iránymutatásokat
• Jó kommunikációs és prezentációs képességgel rendelkezik

Amit kínálunk

• Kihívásokkal teli, változatos munkakör
• Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
• Fiatal, dinamikus csapat
• Kulturált munkakörnyezet, versenyképes juttatási csomag
• A feladatok elvégzéséhez szükséges munkaeszközök (autó, telefon, laptop)
• Azonnali munkakezdés

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét magyar és angol nyelven várjuk a jablonkai.erika@velux.com  e-mail címre.

Munkahelyünk

A VELUX Csoport jobb lakókörnyezetet teremt a tetőn keresztül bejutó nappali fénnyel és friss levegővel

A VELUX gyártási programja a tetőtéri ablakok és felülvilágítók széles választékát felöleli, köztük a lapostetőkhöz készülő megoldásokat is. A Csoport számos dekorációs és árnyékoló terméket, redőnyöket, beépítőterméket, valamint távirányító terméket is kínál. A VELUX Csoport 11 országban rendelkezik gyártólétesítményekkel, illetve majdnem 40 országban kereskedelmi cégekkel, és a világ építőanyag szektorának egyik legerősebb márkája, melynek termékeit a világ legtöbb részén értékesítik. A VELUX Csoportnál mintegy 10.000-en dolgoznak, és a VKR Holding A/S, egy korlátolt felelősségű, alapítványok és családok által birtokolt társaság tulajdonában áll.