KERESKEDELMI ASSZISZTENS

A VELUX Csoport biztosítja a fejlődési lehetőséget. Vedd kezedbe karriered alakulását, dolgozz nemzetközi környezetben egy olyan cégnél, mely piacvezető a tetőtéri ablakgyártás területén.

A VELUX Csoport fenntartható megoldásokat gyárt a jövő számára. Jobb életkörülményeket adunk a nappali fénynek és a friss levegőnek köszönhetően, és nagyon büszkék vagyunk arra, hogy minőséget szállítunk. Fejlesztő és gyártó létesítményeinkben a tudás és a csúcstechnológia találkozik.

Munkakör

A VELUX Magyarország Kft. értékesítési csapatának erősítéséhez Kereskedelmi asszisztens kollágát keresünk budapesti irodájánkba.

Kik vagyunk?

  • Kellemes légkörben, családias hangulatban, ugyanakkor kiemelkedően professzionális munkamódszerekkel dolgozunk

  • Vidám, elkötelezett kollégákból áll a csapatunk

  • Piacvezetők vagyunk, magas minőségű termékeket gyártunk és értékesítünk, márkánk az egyik legmegbízhatóbb az építőiparban

  • Skandináv vezetési stílus és motivációs elvek jellemzik a mindennapjainkat, kiemelt figyelmet fordítunk az emberi és szakmai megbecsülésre

  • Irodánk a III. kerület zöldövezetében található, kényelmesen elérhető tömegközlekedésse

Ajánlatunk:

  • Kreativitást és önállóságot biztosító, koordinációs képességeket igénylő munkakör, dinamikus, magas szinten teljesítő és támogató csapat
  • Egyedülálló betanulási program, folyamatos vezetői támogatás és szakmai fejlődési lehetőségek
  • Az alapbéren felül teljesítményalapú, negyedévente kifizetésre kerülő bónusz

Milyen feladatokat kell majd ellátnod?

  • Kereskedelmi csapat (területi képviselők) és a kereskedelmi vezető napi szintű támogatása
  • Ügyféladatbázisunk fejlesztése és az abban lévő vevői adatok karbantartása (CRM)
  • Értékesítő kollégák adatokkal és információkkal való (telefon, e-mail) támogatása
  • Havi, negyedéves és éves kereskedelmi jelentések és kimutatások elkészítése (elsősorban Excel-ben)
  • Építési projektek keresése, értékelése, nyilvántartása, koordináció a területi képviselőkkel a projektek megnyerése érdekében
  • Az értékesítési célszámok megtervezésének támogatása, a célok eléréséhez a nyomon követés biztosítása
  • Értékesítési kampányaink alatt statisztikák készítése
  • Az értékesítési csapat kiváló működéséhez szükséges programok (pl. csapatépítők, vagy tréningek) szervezése, koordinálása
  • A napi munkát érintő koordináció biztosítása a vevőszolgálat és az értékesítői csapat között

Mire lesz szükséged a munkavégzéshez:

  • Magas szintű Excel tudás (összetett függvények, PIVOT tábla ismerete) nélkülözhetetlen a feladatok elvégzéséhez
  • Megbízható angol-nyelvtudásra (írásban és szóban) szükséged lesz
  • Örülünk, ha 1-3 év szakmai tapasztalattal rendelkezel értékesítés vagy ügyféltámogatás területén, de pályakezdők jelentkezését is várjuk, amennyiben stabil az Excel tudásod
  • A munkádat precízen, és megfelelő prioritással kell végezni, a jó döntéshozatali képességeidre is szükség lesz
  • Ha kiváló kommunikációs, problémamegoldó és konfliktuskezelő képességekkel rendelkezel, mindemellett érdeklődő, és nyitott is vagy, akkor jól fogod érezni magadat nálunk
  • Felsőfokú végzettség (gazdasági vagy műszaki) területen előnyt jelenthet
  • Egyéb Microsoft Office eszközök felhasználói szintű ismerete (SharePoint, Outlook, Word, Access) is jól jön majd.

Professzionális interjúsorozattal fogsz találkozni, ahol arra is törekszünk, hogy te is megismerhess minket, és biztos legyél benne, hogy jól döntöttél, amikor minket választasz.

Csatlakozz a csapatunkhoz, várjuk jelentkezésedet szakmai önéletrajzzal, .pdf formátumban, fizetési igény megjelölésével a karrier.v-h@velux.com címre!

Munkahelyünk

A VELUX Csoport jobb lakókörnyezetet teremt a tetőn keresztül bejutó nappali fénnyel és friss levegővel

A VELUX gyártási programja a tetőtéri ablakok és felülvilágítók széles választékát felöleli, köztük a lapostetőkhöz készülő megoldásokat is. A Csoport számos dekorációs és árnyékoló terméket, redőnyöket, beépítőterméket, valamint távirányító terméket is kínál. A VELUX Csoport 11 országban rendelkezik gyártólétesítményekkel, illetve majdnem 40 országban kereskedelmi cégekkel, és a világ építőanyag szektorának egyik legerősebb márkája, melynek termékeit a világ legtöbb részén értékesítik. A VELUX Csoportnál mintegy 10.000-en dolgoznak, és a VKR Holding A/S, egy korlátolt felelősségű, alapítványok és családok által birtokolt társaság tulajdonában áll.