TERÜLETI KÉPVISELŐ - Bács-Kiskun, Csongrád, Jász-Nagykun-Szolnok és Békés megye

A VELUX Csoport fenntartható megoldásokat gyárt a jövő számára. Jobb életkörülményeket adunk a nappali fénynek és a friss levegőnek köszönhetően, és nagyon büszkék vagyunk arra, hogy minőséget szállítunk. Fejlesztő és gyártó létesítményeinkben a tudás és a csúcstechnológia találkozik.

Munkakör

A VELUX Magyarország Kft. értékesítési csapatának erősítéséhez Területi képviselői állás pályázatot ír ki Magyarország dél-keleti (Bács-Kiskun, Csongrád, Békés és Jász-Nagykun-Szolnok megyékre) területére, területen lévő lakhellyel (optimálisan: Szeged és környéke vagy Kecskemét és környéke).

KIK VAGYUNK:

  • Kellemes légkörben, családias hangulatban, ugyanakkor kiemelkedően professzionális munkamódszerekkel dolgozunk
  • Vidám, elkötelezett kollégákból áll a csapatunk
  • Piacvezetők vagyunk, magas minőségű termékeket gyártunk és értékesítünk, márkánk az egyik legmegbízhatóbb az építőiparban
  • Skandináv vezetési stílus és motivációs elvek jellemzik a mindennapjainkat, kiemelt figyelmet fordítunk az emberi és szakmai megbecsülésre
  • Irodánk Budapesten, a III. kerület zöldövezetében található

AJÁNLATUNK:

  • Kreativitást és önállóságot biztosító munkakör
  • Egyedülálló betanulási program, folyamatos vezetői támogatás és fejlődési lehetőségek, befektetés a kollégák személyes és szakmai felkészítésébe
  • Munkaeszközök (alsó-középkategóriás személyautó magánhasználattal, laptop, mobiltelefon, iPad, értékesítést támogató anyagok) biztosítása
  • Az alapbéren felül teljesítményalapú, negyedévente kifizetésre kerülő bónusz
  • Az építőipar minden szereplőjével (építészek, beruházók, generál kivitelezők, kivitelező szakemberek, építőanyag kereskedők) kialakítható kapcsolati háló

MILYEN FELADATOKAT KELL MAJD ELLÁTNOD:

  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, új partnerek felkutatása
  • Személyes partnerlátogatások megtervezése, lebonyolítása, adminisztrációja
  • Értékesítési forgalom növelése
  • A piac és versenytársak folyamatos nyomon követése és elemezése
  • Új termékek és kampányok bevezetésének sikeres támogatása
  • Építési projektek felkutatása és megnyerése, a befolyásoló piaci szereplők meggyőzése
  • A munkakörhöz kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása

MIRE LESZ SZÜKSÉGED A MUNKAVÉGZÉSHEZ:

Szakmai háttér:

  • Értékesítés területén szerzett ideálisan 2-5 éves szakmai tapasztalat
  • Kereskedelmi egységek, partnerek látogatásában, forgalom növelésében szerzett gyakorlat
  • Felhasználói szintű számítógépes  ismeretek (Outlook, Excel, PowerPoint, Word, OneNote, SharePoint)
  • Főiskolai/egyetemi diploma
  • Középfokú angol nyelvtudás

Személyiség, képességek:

  • Sikerorientált, értékesítési beállítottság, proaktív attitűd
  • Megbízhatóság, önálló munkavégzésre és együttműködésre való képesség
  • Kreativitás, konstruktivitás
  • Jó kommunikációs és prezentációs képesség

Professzionális interjúsorozattal fogsz találkozni, ahol arra is törekszünk, hogy te is megismerhess minket, és biztos legyél benne, hogy jól döntöttél, amikor minket választasz.

Csatlakozz a csapatunkhoz, várjuk jelentkezésedet szakmai önéletrajzzal, .pdf formátumban, fizetési igény megjelölésével a karrier.v-h@velux.com címre!

Munkahelyünk

A VELUX Csoport jobb lakókörnyezetet teremt a tetőn keresztül bejutó nappali fénnyel és friss levegővel

A VELUX gyártási programja a tetőtéri ablakok és felülvilágítók széles választékát felöleli, köztük a lapostetőkhöz készülő megoldásokat is. A Csoport számos dekorációs és árnyékoló terméket, redőnyöket, beépítőterméket, valamint távirányító terméket is kínál. A VELUX Csoport 11 országban rendelkezik gyártólétesítményekkel, illetve majdnem 40 országban kereskedelmi cégekkel, és a világ építőanyag szektorának egyik legerősebb márkája, melynek termékeit a világ legtöbb részén értékesítik. A VELUX Csoportnál mintegy 10.000-en dolgoznak, és a VKR Holding A/S, egy korlátolt felelősségű, alapítványok és családok által birtokolt társaság tulajdonában áll.