TRADE MARKETING KOORDINÁTOR

A VELUX az építőanyag-ipar egyik vezető világmárkája. A VELUX Csoport piacvezetőként élen jár az innovatív, ugyanakkor energiatakarékos és környezetbarát termékek bevezetése terén. Cégünk célja, hogy termékeivel – melyek a tetőn keresztül természetes fénnyel és friss levegővel látják el az épületeket – minőségi lakóterek és munkahelyek jöjjenek létre, újításain keresztül lehetővé téve azok energiagazdaságos kialakítását is.

A VELUX Magyarország Kft. budapesti marketing csapatába
TRADE MARKETING KOORDINÁTOR-t
keresünk.

Feladatai:

Közös marketing aktivitások forgalmazókkal és kivitelezőkkel

  • Területi képviselői látogatások támogatása
  • Hirdetési javaslatok kidolgozása és elkészítése bármely medium esetére
  • Egyedi igényekre szabott marketing koncepciók végrehajtása
  • Közös kiállítási stand megjelenések, kereskedő telephelyén megvalósuló nyílt hétvégék, szakember képzések szervezése
  • Márka- és termékmegjelenés biztosítása a partnerek honlapjain és webáruházaiban
  • Szerződések kezelése, adminisztráció
  • Évente 40 nap utazás és egyeztetés a termékforgalmazó kereskedőkkel az értékesítési teljesítmény növelése érdekében

Forgalmazókat és kivitelezőket célzó kommunikáció menedzselése

  • Értékesítési, kommunikációs és szemléltető eszközök fejlesztése, szövegírása, grafikai tervezése, gyártása
  • Direkt marketing (e-dm, postai dm) teljeskörű ellátása
  • Képzések szervezése
  • Ösztönző és motivációs programok kidolgozása, lebonyolítása
  • Rendezvényszervezés
  • Szóróajándékok beszerzése

Shopper marketing

  • Márka- és termékmegjelenés biztosítása és fejlesztése a forgalmazóknál
  • A területi képviselők képzése, fejlesztése, koordinációja és nyomon követése
  • POS eszközök tervezése, szövegírás, grafikai szerkesztés, együttműködés grafikussal
  • POS eszközök gyártása, készletkezelés
  • Termékbemutató állványok építésére országos alvállalkozói hálózat működtetése, képzése, megbízások, áruszállítások, elszámolások kezelése
  • Naprakész adatbázis vezetése
  • Kapcsolattartás nyomdákkal és más beszállítókkal

Elvárásaink:

Szakmai háttér:

  • marketing szakirányon vagy gazdasági területen szerzett felsőfokú végzettség
  • kiváló angol nyelvtudás szóban és írásban
  • min. 5 éves trade marketing tapasztalat
  • MS Office tudás magabiztos szinten (Outlook, PowerPoint, Excel, Word)

Személyiség, képességek:

  • jó és hatékony kommunikáció, könnyű kapcsolatteremtés
  • terhelhető, optimista, eredményorientált személyiség
  • vevőorientált gondolkodás
  • kimagasló koordinációs készség
  • kreativitás
  • jó problémamegoldó és folyamatkezelő készség
  • több feladatra való egyidejű koncentrálás képessége

Mit kínálunk:

  • csapatjáték a közös célok és eredmények eléréséért
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • folyamatos kihívások, szakmai fejlődés

A vállalat:

  • Családi tulajdonban lévő nemzetközi cégcsoport, összesen ~15.000, Magyarországon több mint 1.000 munkavállalóval
  • Saját területén globálisan piacvezető, az építőipar egyik legismertebb márkáját létrehozó vállalat
  • Magyarországon 37 milliárd forint forgalmat elérő, nyereséget termelő, tőkeerős vállalat, mely profitjának jelentős részét alapítványokon keresztül visszajuttatja a társadalomnak
  • Skandináv vezetési és motivációs elvek, emberi és szakmai megbecsülés
  • A vállalatot és a pozíciót bemutató, a jelöltnek is teljes betekintést nyújtó professzionális interjúsorozat, rugalmas, a jelöltek igényeit szem előtt tartó időbeosztással és folyamatos, gyors visszajelzéssel
  • Elkötelezett, teljesíteni képes és akaró, lelkes és vidám kollégák, családias környezet és közös programok
  • III. kerületi, zöldövezeti irodaépület, kötött pályás tömegközlekedéssel csak 14 perc a Batthyány tértől

Fényképes szakmai önéletrajzát magyar és angol nyelven a fizetési igény megjelölésével a karrier.v-h@velux.com címre várjuk!

Munkahelyünk

A VELUX Csoport jobb lakókörnyezetet teremt a tetőn keresztül bejutó nappali fénnyel és friss levegővel

A VELUX gyártási programja a tetőtéri ablakok és felülvilágítók széles választékát felöleli, köztük a lapostetőkhöz készülő megoldásokat is. A Csoport számos dekorációs és árnyékoló terméket, redőnyöket, beépítőterméket, valamint távirányító terméket is kínál. A VELUX Csoport 11 országban rendelkezik gyártólétesítményekkel, illetve majdnem 40 országban kereskedelmi cégekkel, és a világ építőanyag szektorának egyik legerősebb márkája, melynek termékeit a világ legtöbb részén értékesítik. A VELUX Csoportnál mintegy 10.000-en dolgoznak, és a VKR Holding A/S, egy korlátolt felelősségű, alapítványok és családok által birtokolt társaság tulajdonában áll.