VEVŐSZOLGÁLATI ASSZISZTENS

A VELUX Csoport fenntartható megoldásokat gyárt a jövő számára. Jobb életkörülményeket adunk a nappali fénynek és a friss levegőnek köszönhetően, és nagyon büszkék vagyunk arra, hogy minőséget szállítunk. Fejlesztő és gyártó létesítményeinkben a tudás és a csúcstechnológia találkozik.

A VELUX Magyarország Kft. értékesítési csapatának bővítéséhez Vevőszolgálati Asszisztens álláspályázatot ír ki Budapest III. kerületi irodájába.

A VÁLLALAT:

  • Családi tulajdonban lévő nemzetközi cégcsoport, összesen ~12.000, Magyarországon több mint 1.000 munkavállalóval
  • Saját területén globálisan piacvezető, az építőipar egyik legismertebb márkáját létrehozó vállalat
  • Magyarországon 42,5 milliárd forint forgalmat elérő, nyereséget termelő, tőkeerős vállalat, mely profitjának jelentős részét alapítványokon keresztül visszajuttatja a társadalomnak
  • Skandináv vezetési és motivációs elvek, emberi és szakmai megbecsülés

AJÁNLATUNK:

  • Önállóságot és felelősséget biztosító munkakör
  • Dinamikus, folyamatosan magas szinten teljesítő vidám és összetartó csapat
  • Egyedülálló betanulási program, folyamatos vezetői támogatás és fejlődési lehetőségek, befektetés a munkatársak személyes és szakmai felkészítésébe
  • Az alapbéren felül teljesítményalapú, negyedévente kifizetésre kerülő bónusz
  • Családias környezet és közös programok (grill party, csapatépítők, karácsonyi party)
  • Irodában ingyenes kávé, tea és üdítők
  • Év dolgozója díj, jubileumok ünneplése

A TE FELADATAID:

  • Ügyfelek kiváló minőségű kiszolgálása: telefonon, e-mail-ben vagy személyesen a bemutató terembe érkező vásárlók esetén
  • Kapcsolattartás az üzleti partnerekkel (kereskedőkkel, barkácsáruházakkal, kivitelezőkkel, beépítőkkel, építészekkel)
  • Teljeskörű termékinformáció nyújtása
  • Rendelések pontos és szakszerű regisztrálása a vállalatirányítási rendszerben (SAP), visszáru és számlázással kapcsolatos ügyintézés
  • Árajánlatok készítése
  • Kapcsolattartás a logisztikai szolgáltatóval
  • Beérkező szerviz igények teljeskörű és ügyfélorientált kezelése

A MI ELVÁRÁSAINK:

Szakmai háttér:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Érdeklődés, nyitottság műszaki termékek és termékmegoldások felé
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Outlook, Excel, PowerPoint, Word)
  • 1-3 év kereskedelmi területen, vevőszolgálati pozícióban vagy ügyféltámogatásban szerzett tapasztalat, angol nyelvtudás, SAP ismeret előnyt jelent

Személyiség, képességek:

  • Vevőorientáltság: nyitottság, türelem a különféle vevőtípusok irányába
  • Kiváló kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
  • Csapajátékos attitűd
  • Precíz munkavégzés
  • Proaktívitás
  • Új ismeretek gyors elsajátítása

Friss diplomások, pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Ez esetben az önéletrajzban személyes képességeket, eddigi sikereket, egyetemen/főiskolán projektmunkákban való részvételeket, diákmunkákat, önkéntes szervezetekben való tevékenységeket kérjük feltüntetni.

Fényképes szakmai önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a karrier.v-h@velux.com címre várjuk!

Munkahelyünk

A VELUX Csoport jobb lakókörnyezetet teremt a tetőn keresztül bejutó nappali fénnyel és friss levegővel

A VELUX gyártási programja a tetőtéri ablakok és felülvilágítók széles választékát felöleli, köztük a lapostetőkhöz készülő megoldásokat is. A Csoport számos dekorációs és árnyékoló terméket, redőnyöket, beépítőterméket, valamint távirányító terméket is kínál. A VELUX Csoport 11 országban rendelkezik gyártólétesítményekkel, illetve majdnem 40 országban kereskedelmi cégekkel, és a világ építőanyag szektorának egyik legerősebb márkája, melynek termékeit a világ legtöbb részén értékesítik. A VELUX Csoportnál mintegy 10.000-en dolgoznak, és a VKR Holding A/S, egy korlátolt felelősségű, alapítványok és családok által birtokolt társaság tulajdonában áll.